Atribuită Cumpărare directă

Certificate energetice pentru spatii comerciale situate in Bucuresti, sectorul 1 ce urmeaza a fi vandute in baza Legii 550/2002

Număr anunț
DA28721327
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
EFFICIENT ENERGY AUDIT S.R.L. (CUI 17200054)
Cod CPV
71314300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.972 RON
Valoare atribuită
17.972 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.972 RON

din 17.972 RON estimat