Atribuită Cumpărare directă

Studii topografice pentru PUZ Comuna Tunari conform solicitarii de oferta nr. 9017/31.08.2021 si ofertei nr. 9139/02.09.2021

Număr anunț
DA28682879
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
PROFOCUS S.R.L. (CUI 12582255)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat