Atribuită Cumpărare directă

Lucrari Capela mortuara in localitatea Lelesti, comuna Ciceu Mihaiesti, jud.Bistrita Nasaud

Număr anunț
DA28731666
Autoritate contractantă
Comuna Ciceu Mihaiesti (CUI 17581650)
Furnizor / câștigător
SEL BEL SRL (CUI 25463086)
Cod CPV
45210000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.532 RON
Valoare atribuită
204.532 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204.532 RON

din 204.532 RON estimat