Atribuită Cumpărare directă

- Livrarea se va face la sediul autorității contractante din str. Crinilor nr. 90 , fără costuri suplimentare până la data de 15.09.2021. - Plata se va face cu OP în 30 zile de recepția produselor, în cont de Trezorerie.

Număr anunț
DA28680742
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI 29941493)
Cod CPV
34953000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.899 RON
Valoare atribuită
2.899 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.899 RON

din 2.899 RON estimat