Atribuită Cumpărare directă

Prestarea serviciilor de dirigenţie de şantier pentru obiectivul de investiții “Imbunătățirea serviciilor educaționale aferente ȋnvățămȃntului general obligatoriu și a spațiilor publice ȋn oraș Buziaș” - COMPONENTA B - ÎMBUNĂTĂȚIREA SPAȚIILOR PUBLICE ÎN ORAȘUL BUZIAȘ” - Cod SMIS: 123307 Serviciile pe care dirigintele de şantier trebuie să le presteze sunt: - monitorizarea şi supervizarea lucrărilor de construcţii conform prevederilor legislaţiei în vigoare. - asistenţă tehnică pentru beneficiar în contractul de lucrări şi sprijin pentru echipa de implementare a proiectului. CONFORM DOCUMENTATIE DE ATRIBUIRE ATASATA. Va rugam ca pana la data limita de raspuns, in termen de maximum 5 zile de la inițierea „Achiziției directe” în S.I.C.A.P.sa depuneti, la sediul autoritatii contractante, documentele solicitate prin prezenta documentație de atribuire. In termen de maximum 5 zile de la finalizarea „Achiziției directe” în S.I.C.A.P. , autoritatea contractantă va încheia contractul de servici

Număr anunț
DA28754504
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI 2502534)
Furnizor / câștigător
MURESAN CORNEL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24966969)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat