Atribuită Cumpărare directă

Reabilitare si optimizare sistem alimentare cu apa Canesti, comuna Canesti, judetul Buzau cf constatare / oferta. Termen de executie: maxim 90 zile. Termen de garantie lucrare: minim 18 luni. Valoarea ofertata in SEAP va fi cea maximal admisibila pentru realizarea lucrarilor. Lucrarile se efectueaza pe baza de antemasuratori livrate de autoritatea contractanta. Oferta va cuprinde toate manoperele / materialele / utilajele si transporturile necesare realizarii lucrarilor. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare cf antemasuratoare.

Număr anunț
DA28864341
Autoritate contractantă
Comuna Canesti (Primaria comunei) (CUI 3662673)
Furnizor / câștigător
S.C. ROBY & RBG CONSTRUCT S.R.L. Buzau (CUI 31250430)
Cod CPV
45232150-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.712 RON
Valoare atribuită
106.712 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.712 RON

din 106.712 RON estimat