Atribuită Cumpărare directă

Servicii contract de asigurare raspundere civila auto, perioada 12 luni, pentru MERCEDES BENZ SPRINTER 515CDI, putere 100 kw, capacitate cilindrica 2148 cmc, masa maxima 5000 kg, nr locuri 21, anul fabricatiei 2007. IS 72AJA ; IS23UAY

Număr anunț
DA28839998
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.122 RON
Valoare atribuită
4.122 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.122 RON

din 4.122 RON estimat