Atribuită
Cumpărare directă
CARTELA PREPAY 10E x 8 buc CARTELA PREPAY 12E x 4 buc CARTELA PREPAY 6E x 10 buc Husa Samsung A20 Armor Neagră Cablu USB Type C Alb Baseus CATSW 02 Tempered Samsung A20E Negru Smart Glass Încărcător Auto Dual 4,8A Baseus Silver CC8x 06 Tempered iPhone X 3D Privacy negru Baseus Cablu USB Type C EP-DG930CWE Alb Husa Samsung S2 Ultra Silicone Cover Roz EP-PG998TG Cablu iPhone 5 Baseus 1M CALKLF BV 1 Negru Gold Casti Bluetooth Yoobao YB-503 Husa Samsung S8 Pluis Clear Cover Gold EF-QG955CF Husa Samsung S20 FE Clear View Albastră Tempered Samsung S20 FE Glass FC Spigen Husa Samsung Note 20 ultrasilicone Core negru EF-Pn985TBEGEU Incarcator +Cablu Samsung Type C EP-TA20EWE+EP DN 930CWE QC Alb Cablu USB Type C Alb Baseus CATSW 02 Tempered Samsung A21 s Full Glue negru Cablu iPhone 5 BaseusCALKLF BG1 Negru gri Cablu USB Type C EP-DG970BWWE Alb Incarcator Auto Tiny StarMini PPSType C port 30W Gray BaseusVCHX-B0G Incarcator Universal20W PD 3.0+OQ3.0 CC121TC01 Alb Husa iPhone 11 pro Soft TouchSilk Neagra Vetter Cablu iPhone 5 Baseus CALKLF-BG12 Negru Gri Casti audio pentru iPhone cu microfon si conector lightning alb, ambalaj blister Baterie Externa Vetter Magbank5 Magsafe compatible Stație încărcare 3in1 aluminiu integral Pyramid multifunctional dedicata i Phone Cablu USB type C EP-CG950CB negru Încărcător universal 3,4A Mirror Lake Basesus Alb Ccall Bh02 Încărcător +Cablu SamsungEP-TA600XW 25W Type C /Type C Alb Încărcător Auto Dual 4,8A Baseus Gentelman negru CCALL-GB01 Husa Samsung
- Număr anunț
- DA28728291
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- REAL S.R.L. (CUI 3493060)
- Cod CPV
- 64212900-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.151 RON
- Valoare atribuită
- 4.151 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.