Atribuită
Cumpărare directă
PACHET STEAGURI INTERIOR 2,10 X 1,40 m 12 Steag ROMANIA 2,10 X 1,40 m SATEN DUBLA FATA cu franj GALBEN 145,00 Lei+TVA/Buc 1740,00 Lei+TVA 12 Steag UE 2,10 X 1,40 m SATEN DUBLA FATA cu franj GALBEN 195,00 Lei+TVA/Buc 2340,00 Lei+TVA 8 Lance LEMN NATUR 3 m 86,00 +TVA/Bucc 688,00 Lei+TVA 8 Suport lance SIMPLU LEMN NATUR 108,00 +TVA/Buc 864,00 Lei+TVA TOTAL : 5632,00 Lei +TVA
- Număr anunț
- DA28814412
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- FABRICA DE STEAGURI S.R.L. (CUI 15271849)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.632 RON
- Valoare atribuită
- 5.632 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.