Atribuită Cumpărare directă

Drapele de diferite dimensiuni: Drapel tricolor România pentru exterior - 1,35x0,90; Drapel Uniune Europeană exterior -135 x 0,90cm; Drapel tricolor România exterior - 3x2m; Drapel personalizat stema Municipiului Tulcea exterior - 1,35x0,90 cm; panglică tricolora

Număr anunț
DA28668681
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
FABRICA DE STEAGURI S.R.L. (CUI 15271849)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.360 RON
Valoare atribuită
10.360 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.360 RON

din 10.360 RON estimat