Atribuită Cumpărare directă

SET FIXARE WC-5 BUC,RACORD PEX 16*1/2 E-1 BUC,CAPAC BR 1/2-2 BUC,BATERIE PANASONIC LR06/20SET-24 BUC,GIACOMINI ROBINET 1/2 EI-2 BUC,RACORD PEX 16*1/2 E-2 BUC,RACORD BATERIE 40CM-2 BUC,RACORD BATERIE 60CM NIPLU LUNG-2 BUC,COT WC FLEXIBIL ALCA-2 BUC,SET FIXARE LAVOAR 12*120-2 SET,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-2 BUC,SILICON SANITAR ALB BISON 280ML-1 BUC,BATERIE BUC TM SANOBI BOEMA SB-06-1 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32MM+VENTIL-1 BUC,RACORD APA 1/2-1/2 80CM-2 BUC

Număr anunț
DA28881323
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367 RON
Valoare atribuită
367 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367 RON

din 367 RON estimat