Atribuită
Cumpărare directă
PRIZA DUBLA ST CU CP ALB MONO-11 BUC,PRIZA DUBLA ST CU CP ALB MONO-3 BUC,PRIZA SIMPLA ST CU CP ALB MONO-2 BUC,DOZA APARAT RIGIPS KP64/LA-25 BUC,DOZA LEG ST RIGIPS 95*110MM-8 BUC,TABLOU SUG ST 18 MOD RITONI-1 BUC,INTRERUPATOR ST ZENA-3 BUC,INTRERUPATOR SIMPLU ST ALB MONO-9 BUC,PRIZA PT AG ORIENT-2 BUC,DULIE E27 BAC LOHUIS-10 BUC,RULETA NEO 5M/25MM CU AUTOBLOCARE-1 BUC,BEC NORM E27 100W-8 BUC,SIG.AUT FN 10A-6 BUC,SIG.AUT FN 16A-6 BUC,SIG.AUT FN 20A-3 BUC,CONDUCTOR CYY-F 3*2.5-320 M,COPEX 16 DIETZEL 50M/ROLA-600 M,CONECTOR CAPAT 4MM-9 BUC
- Număr anunț
- DA28712849
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.985 RON
- Valoare atribuită
- 2.985 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.