Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare conform contract nr. 2702 din 01.09.2021

Număr anunț
DA28676566
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA (CUI 2843930)
Furnizor / câștigător
PAXTON ELECTRIC SRL (CUI 15608503)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat