Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: 0.90 bani per mp DERATIZARE 500 Ron / 3350 mp DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE 2515 Ron / 3350 mp T : 3015 Ron 1 operatiune DDD toamna . Societatea noastra este Autorizata DSVSA SI DSP. In acest pret intra si operatiuni de remanenta si garantie 90 zile de la data operatiunii DDD. Pretul este calculat la spatiile voluminoase. Mentionam ca suntem platitori de taxa TVA. Serviciile DDD sunt de o calitate superioara. Utilizam substante avizate de Ministerul Sanatatii. Pretul ramane ce-l afisat, nu se schimba. Va rugam precizati suprafetele ! Plata se efectueaza doar dupa efectuarea fiecarei operatiuni DDD. NU se achita in avans ! Se ofera Contract de prestari servicii, Procedura, Verbal, Fisa de Protectia Muncii / DDD, Avize Sanitare si Factura
- Număr anunț
- DA28731523
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
- Furnizor / câștigător
- QUALLITY SERV PREST SRL (CUI 25120029)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.015 RON
- Valoare atribuită
- 3.015 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.