Atribuită
Cumpărare directă
Executare lucrari de reparatii curente a cailor de acces in zona blocuri (liceu): - curatire in vederea aplicairi de imbracaminte asfaltica, - amorsare suprafata, - aplicare covor asfaltic pe o suprafata de 350 mp, - plombari, - etc. conform referat nr. 14497/06.09.2021 cu anexa.
- Număr anunț
- DA28723249
- Autoritate contractantă
- ORAS BABENI (CUI 2541177)
- Furnizor / câștigător
- CODARIM TRANS SRL (CUI 25011633)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.225 RON
- Valoare atribuită
- 67.225 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.