Atribuită Cumpărare directă

Articole dezinfectanti:Dezinfectant multisuprafete 0.75 L: 23 buc. sapun lichid 5L 5 buc Pachet igienico sanitare ce contine Hartie igienica 1 strat 200 role, prosop hartie 94 role

Număr anunț
DA28695517
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246 RON
Valoare atribuită
1.246 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246 RON

din 1.246 RON estimat