Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica 2 strat ,diametru 19 cm,Hartie igienica 3 str,alba ,Celuloza ,24 buc/bax,Prosop Z verde,Summ pardolseli Mio 5L,Servetele Dekor 70 buc/pachet,Domestos 750 ml, Domestos 5L,sapun lichid,Alcool sanitar 500 ml,Manusi menaj S,M,L .1 pereche/set Crema curatat Cif
- Număr anunț
- DA28694194
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
- Furnizor / câștigător
- PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.082 RON
- Valoare atribuită
- 1.082 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.