Atribuită Cumpărare directă

Material de dezinfectant

Număr anunț
DA28683136
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA "VASKERTES" Gheorgheni (CUI 18907135)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.834 RON
Valoare atribuită
2.834 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.834 RON

din 2.834 RON estimat