Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuit retea de iluminat public (demontat retea de iluminat public de tip clasica deteriorata si montat retea de iluminat public de tip izolata Tyir 16+25). Demontat corpuri de iluminat stradal deteriorate si montat corpuri de iluminat stradal Led 60W noi (montat consola sustinere pe stalp, montat corp de iluminat pe consola, montat cablu de alimentare iluminat si montat CDD 45).
- Număr anunț
- DA28839093
- Autoritate contractantă
- Comuna Beceni (CUI 3662568)
- Furnizor / câștigător
- MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.322 RON
- Valoare atribuită
- 3.322 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.