Atribuită Cumpărare directă

DOCUMENTATIE SF+ PT PRIVIND EXTINDERE SI INFINTARE CANALIZARE COM. LUNCA MURESULUI SI SAT GURA ARIESULUI, JUD ALBA

Număr anunț
DA28861962
Autoritate contractantă
Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
Furnizor / câștigător
DRUMASCO SRL (CUI 32179533)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.800 RON
Valoare atribuită
58.800 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.800 RON

din 58.800 RON estimat