Atribuită Cumpărare directă

MASCA MEDICALA U.F 50/CUT 10CUT X 14 = 140 MANUSI LATEX M 5CUT X 50.42 =252.10 MANUSI LATEX L 5CUT X 50 .42 = 252.10 HEXID 1l 15BUC X45.38 = 680.70

Număr anunț
DA28861692
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.324 RON
Valoare atribuită
1.324 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.324 RON

din 1.324 RON estimat