Atribuită
Cumpărare directă
Produse necesare pentru intretinerea curateniei la sediul primariei, anexe - birouri, sala de sedinta, biblioteca: detergent pardoseala (5 l): 3 buc; hartie igienică pt dispenser: 36 role; odorizant spray Air Wick: 2 buc; sapun lichid Dermomed (1 l): 10 buc; matura fir scurt: 5 buc; mop bumbac: 5 buc; detergent universal Chante Clair (625 ml): 6 buc; pahare unica folosinta plastic - 200 ml (100 buc/set): 2 seturi; saci menajeri 35 l - 20 buc/set: 15 seturi; lavete umede - 3 buc/set: 10 seturi; odorizant solid toaleta - Bref: 15 buc; servetele zzz albe pt dispenser: 60 pac; role prosop hartie - 2 buc/set: 24 seturi; servetele umede universale: 10 buc; manusi unica folosinta (M + L): 2 cutii; detergent de vase Fery (5 l): 2 buc. Produse necesare pentru intretinerea curateniei la sala de sport: role prosop hartie - 2 buc/set: 24 seturi; Mătură fir scurt: 4 buc; dezinfectant Domestos (5 l): 1 buc; saci menajeri 35 l - 20 buc/set: 10 seturi.
- Număr anunț
- DA28707834
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.207 RON
- Valoare atribuită
- 1.207 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.