Atribuită
Cumpărare directă
FLASH PEN Drive 128GB USB 3.2 - ADATA Metalic Pendrive Series UV350, Silver, [AUV350-128G-RBK].. Produs: Nume produs: ADATA UV350 USB 3.2 Pendrive 128GB Descriere: ADATA UV350 - USB flash drive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1 - silver Cod EAN: 4710273775845 General Product Type: USB flash drive Storage Capacity: 128 GB Enclosure Colour: Silver Compatibility: Non-specific Memory Interface Type: USB 3.2 Gen 1 Features: Cap-less design, lanyard hole Software / System Requirements OS Required: Apple MacOS X 10.6 or later, Linux 2.6 or later, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 Dimensions & Weight Width: 14.95 mm Depth: 42.4 mm Height: 5.35 mm Weight: 5.9 g
- Număr anunț
- DA28856704
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30233180-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare atribuită
- 720 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.