Atribuită
Cumpărare directă
Monitor LED AOC 19.5", TN, HD+ 1600x900, 5ms, VGA, Negru, E2070SWN (19,5" 20") - PROMOTIE !!! NUMAR DE REFERINTA: E2070SWN PRET DE CATALOG: 375,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32323100-4 Monitoare video color (Rev.2) DESCRIERE: Specificații și posibilități. Dimensiunea ecranului: 19,5 inch Rezolutie: 1600x900 Rata de actualizare: 60Hz Timp de răspuns: 5 ms Panou tip: TN Luminozitate: 200 Detaliu ecran Culoarea monitorului Negru Dimensiunea ecranului 19,5 inch Rezolutie 1600x900 Rata de actualizare 60Hz Timp de răspuns 5 ms Panou tip TN Iluminare de fundal WLED Raportul de aspect 16: 9 Luminozitate 200 Contrast (dinamic) 20M: 1 Contrast (static) 600: 1 Pixel pitch 0.2745 Zona activă a ecranului 433,92x263,34 mm mm Unghiul de vizualizare (CR10) 90/50 º Culori 16,7 milioane Tip bezel Normal Frecvența de scanare 30-83khz / 50-76Hz Conexiuni Intrare semnal VGA Ce e in cutie Cablu VGA 1,2 m Cablu Shuko c7 Cablu 1.2 m Ergonomia Înclinare -3/10 ° Vesa 100x100 Putere Alimentare internă Sursa de alimentare 100 - 240V 50 / 60Hz Consumul de energie pe 14,54 watt Consumul de energie oprit 0,2 watt Consumul de energie Standy 0.2 watt Dimensiuni Dimensiunile produsului inclusiv baza mm x mm x mm 464.6x346.3x176 mm Dimensiuni cutie mm x mm x mm 519x107x361 mm Greutate netă pachet excl. Kg 2,27 Kg Greutate brută incl. Pachet kg 3,21 Kg
- Număr anunț
- DA28759155
- Autoritate contractantă
- Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 32323100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375 RON
- Valoare atribuită
- 375 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.