Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cortina scena - fara accesorii

Număr anunț
DA34560613
Autoritate contractantă
Comuna Odobesti (Primaria Comunei Odobesti) (CUI 4402698)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.892.631 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.892.631 RON