Atribuită
Cumpărare directă
Instruirea salariatilor in domeniul situatiilor de urgenta (PSI), efectuarea de controale interne si intocmirea de rapoarte in urma controalelor si exercitiilor de intervemntie, Instruirea in domeniul SSM (securitate si sanatate in munca) - instruirea introductiv generala, - instruirea la locul de munca, - instruirea periodica suplimentara -TRIMESTRIAL
- Număr anunț
- DA28700716
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512 RON
- Valoare atribuită
- 1.512 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.