Atribuită
Cumpărare directă
Efectuarea lucrarilor de verificare a instalatiei de paratrasnet sau verificarea prizelor de impamantare si eliberarea buletinelor PRAM Lucrarea se efectueaza pentru fiecare corp de cladire, Verificare,stingatoare P6 clasa ABC, Stingatoare incendiu tip P6, clasa ABC, Made in Romania, toate avizele necesare de punere pe piata in Romania,Verificare, reparare Stingator tip.G5
- Număr anunț
- DA28700635
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
- Cod CPV
- 45312311-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.042 RON
- Valoare atribuită
- 1.042 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.