Atribuită
Cumpărare directă
5 buc rigips verde 12,5*31.09lei, 10 buc cd 4m*12.19lei, 10 buc uw 4m*7.98lei, 200 buc diblu 6*40*0.17lei, 100 buc diblu 6*60*0.21lei, 2000 buc surub 3,5*25*0.0.02ei, 1000 buc surub 3,5*95*0.04lei, 2 buc burghiu sds 6*160*11.77lei, 1 buc banda fibra 90ml*11.76lei, 1 sac super rigips 25kg*56.30lei, 5 buc coltar aluminiu 3m*2.52lei, 10 buc bride 9-15*0.84lei, 3 buc lavabil cu ioni 15l*247.90lei, 1 buc amorsa 10l*29.41lei, 2 buc trafalet 240/50*16.81lei, 2 buc pensula 80mm*8.41 lei
- Număr anunț
- DA28759980
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428 RON
- Valoare atribuită
- 1.428 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.