Atribuită
Cumpărare directă
1 buc amorsa tencuiala 25kg*130.25lei, 2 buc lavabil color pro baza acccent 9l*79.70lei, 3 buc pigment color pro*15.17lei, 4 buc pensula 60mm*5.88lei, 4 buc pensula 80mm*8,40lei, 4 buc trafalet 100mm*8.40lei, 4 buc trafalet 180*10.09lei, 4 buc trafalet 240*16.81lei, 10 buc rezerva trafalet 100mm*2,10lei, 4 adeziv flexibil cm17*56.30lei, 1 buc sika primer 3n*155.46lei, 1 buc vopsea epoxididica siak garaje gri 6kg*505.52lei
- Număr anunț
- DA28725084
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.437 RON
- Valoare atribuită
- 1.437 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.