Atribuită Cumpărare directă

Sistem de supraveghere video, matereiale si manopera, compus din camere video, sisteme de inregistrare, module de alimentare, UPS -uri, fibra optica, optimizatori pentru DVR, Tv smart , sistem desctop cu procesor, montare RACK-uri, prize, rafturi si accesorii prindere, conform detalierii mai sus achizitionate, in localitatile Craiesti, Milasel si Lefaia . Garantia lucrarii pe o perioada de 24 de luni si mentenanta asigurata in acest interval. Perioada de derulare a contractului este de 12 luni calendaristice de la semnarea acestuia.

Număr anunț
DA28883389
Autoritate contractantă
COMUNA CRAIESTI (CUI 4376017)
Furnizor / câștigător
FORTUNA PLUS CONSTRUCT SRL (CUI 31327461)
Cod CPV
31340000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271.142 RON
Valoare atribuită
271.142 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271.142 RON

din 271.142 RON estimat