Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare, calibrare PAC 6000, 6500, 8500 Senzor Oxigen Verificare, calibrare PAC 6000, 6500, 8500

Număr anunț
DA34553973
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Cod CPV
50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.836.925 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836.925 RON