Atribuită
Cumpărare directă
SUPORT PERDEA DUS 140-260 ALB233 SERSTILL - 2BUC (33.62 RON/BUC), PERDEA DUS HYPO 180*180 CM - 2BUC (19.33 RON/BUC), PANOU GARD ZN 4*1700*2500 - 17BUC (84.03 RON/BUC), EMAIL 3 IN 1 PT METAL 2.5L MARO KOBER - 1BUC (95.80 RON/BUC), EMAIL FORJAT 0.75L ARGINTIU HAMMERITE - 1BUC (36.13 RON/BUC), DILUANT D551 PT PRODUSE ALCHIDICE P0.9L KOBER - 2BUC (9.66 RON/BUC), PIULITA CONICA PT GARD M8 ZN - 1BUC (0.76 RON/BUC), SURUB 8*100 GARD ZINCAT - 1BUC (1.18 RON/BUC), SURUB CAP T 8*80 ZINCAT - 1BUC (2.35 RON/BUC), CLEMA GARD 6.3*25 ZINCAT PRINDERE RAPIDA - 75BUC (0.67 RON/BUC), BURGHIU METAL 5 ALB HSS-G DIN338 RECTIF FAST DRILL - 5BUC (2.97 RON/BUC), EMAIL 3 IN 1 MARO PT METAL 0.75L KOBER - 2BUC (28.57 RON/BUC), SACI MENAJERI 30L 600*460MM EXTRA REZISTENT 15BUC LUTRIX - 4BUC (3.36 RON/BUC), MATURA CU FARAS MAAN 5871 - 1BUC (16.81 RON/BUC), PUBELA BIROU NR.3 12LIT - 4BUC (15.97 RON/BUC), EG.PUBELA BIROU NR.4 20LIT - 1BUC (25.21 RON/BUC), BAGHETE STERGATOR 91CM GREY - 2BUC (12.61 RON/BUC), COVOR 45*75 2210609 STREND PRO - 1BUC (45.38 RON/BUC), COVOR TRAVERSA GRI 0.91ML FINTURF - 1.5M (79.83 RON/M), DILUANT D551 PT PRODUSE ALCHIDICE P0.9L KOBER - 1BUC (9.66 RON/BUC), LUBRIFIANT MULTI WD-40 100ML - 1BUC (12.61 RON/BUC), FRANGHIE 8MM IM. PP ALB ROSU 0028 GORDIUS - 10ML (1.01 RON/ML), FLORASOL 20L PAMANT PT FLORI - 1BUC (12.18 RON/BUC), CAPAC WC HEKO SEAT - 7BUC (46.22 RON/BUC) Increase value Decrease value 2.490,13 Preluare informatii Asociere la detaliu de plan
- Număr anunț
- DA28874718
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Kanyadi Sandor Porumbenii Mari (CUI 13398723)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.490 RON
- Valoare atribuită
- 2.490 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.