Atribuită
Cumpărare directă
DILUANT 509 0.9 LIT - 1BUC (8.82 RON/BUC), SET 3 COS GUNOI 50L CU CAPAC DEAHOME ECO, A/V/G 254542 STREND PRO - 1SE (126.05 RON/SE), SMIRGHEL 240 RED SQUARE SEDA - 2M (2.52 RON/M), PENSULA 2K 2 ACRIL MAAN 1837 - 2BUC (9.24 RON/BUC), FURTUN INCARCARE MASINA DE SPALAT 300CM - 1BUC (25.21 RON/BUC), COT CU SUPORT PPR.20*1/2 - 1BUC (4.62 RON/BUC), TEU PPR.20 - 1BUC (0.63 RON/BUC), ROBINET COLTAR 1/2*1/2 SCHELL - 2BUC (16.39 RON/BUC), ROBINET COLTAR 1/2*3/4 SCHELL - 1BUC (21.85 RON/BUC), DOP WC 32 672086 HONEST - 1BUC (2.52 RON/BUC), BATERIE LAVOAR CU VENTIL 8112 - 1BUC (79.83 RON/BUC), FURTUN DUS EXTENSIBIL W05 FERRO 150-200CM CR - 1BUC (21.01 RON/BUC), SILICON SANITAR ALB 280ML BISON - 1BUC (14.71 RON/BUC), FURTUN APA 1/2 20M ECONOMIC CU ACCESORII 10- 100 CELLFAST - 1BUC (36.13 RON/BUC), COVOR MAGIC HOME 40*60 RBC129 2210612 STREND PRO - 2BUC (36.13 RON/BUC), MATURA 300MM CU MANER PLASTIC 253483 STREND PRO - 1BUC (14.29 RON/BUC), SACI FILTRANT 5BUC FLEECE 2889-217 KARCHER - 2BUC (63.03 RON/BUC), MANUSI LATEX STARLING S CERVA - 2BUC (5.04 RON/BUC), MANUSI LATEX STARLING M CERVA - 2BUC (3.36 RON/BUC), DISPERSIT 15L EXT WEATHER RESIST + 4L AMORSA TRILAK - 1BUC (142.86 RON/BUC), DISC SCAI 98*148/60 PS33CK GLS24 215473 - 5BUC (1.01 RON/BUC), DISC SCAI 98*148/120 PS33CK GLS24 215476 - 5BUC (1.01 RON/BUC), PERIE SARMA PLASTIC 5 RAND 11888 ANRO - 2BUC (4.62 RON/BUC), PERIE SARMA ALAMA 270MM CU MANER PLASTIC K220035 XTLINE - 1BUC (2.94 RON/BUC), SUPORT SLEFUITOR 160*85MM 216201 STREND PRO
- Număr anunț
- DA28874643
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Kanyadi Sandor Porumbenii Mari (CUI 13398723)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.233 RON
- Valoare atribuită
- 2.233 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.