Atribuită Cumpărare directă

TEAVA ZINCATA SUDATA 1/2 (21.3MM) - 6M (12.19 RON/M), COLIER CU TIJA CU GARN.1/2 - 5BUC (1.68 RON/BUC), ROBINET CU OLANDEZ 1/2IE HERZ 1221111 - 1BUC (31.09 RON/BUC), COT ZN 1/2I-I (90) - 7BUC (1.85 RON/BUC), COT ZN 1/2I-E (92) - 3BUC (2.10 RON/BUC), TEU ZN 1/2 (130) - 2BUC (2.52 RON/BUC), PARA DUS MILO S318 FERRO - 4BUC (10.93 RON/BUC), FURTUN DUS 150CM W12 FERRO - 4BUC (20.17 RON/BUC), BATERIE BUCATARIE TEAVA SCURTA 2084D - 1BUC (71.43 RON/BUC), SURUB 6*60 CAP BOMBAT DIN 603 SURUB TR - 0.4SE (21 RON/SE), SAIBA DIN 440 6 LEMN SURUB TR [SAIBA.6] - 40BUC (0.17 RON/BUC), PIULITA 6 DIN 934 ZN SURUB TR [PIULITA.6] - 40BUC (0.04 RON/BUC), FLOTOR WC CU PLUTITOR ALAMA ALIM.LAT. A16 3/8 - 1BUC (18.49 RON/BUC), OALA TRANSPORT ALIMENTE 15 L PERFECT HOME 14026 - 2BUC (109.24 RON/BUC), PASTA VERDE 150 GR - 2BUC (5.04 RON/BUC), CANEPA 100G - 4BUC (2.52 RON/BUC), COT ZN 2I-I (90) - 10BUC (15.13 RON/BUC), COT ZN 2I-E (92) - 8BUC (16.81 RON/BUC), MUFA ZN 2 (270) - 6BUC (10.93 RON/BUC), NIPLU ZN 2 (280) - 10BUC (10.92 RON/BUC), RACORD WC EXTENSIBIL ALCAPLAST A97 - 1BUC (17.65 RON/BUC), CARTUS BATERIE MONOCOMANDA 40 - 5BUC (5.88 RON/BUC), BATERIE BUCATARIE T.SCURTA 6114D / 8114D - 4BUC (75.63 RON/BUC), REZERVA MOP BBC 200G 466038 VENUS - 2BUC (4.20 RON/BUC), FLOTOR WC CU PLUTITOR ALAMA ALIM.LAT. A16 3/8 - 2BUC (18.49 RON/BUC), COADA METALICA PT MOP 634152 HONEST - 2BUC (2.52 RON/BUC), GALEATA CU STORCATOR 15L GLS15L - 2BUC (15.13 RON/BUC), COADA DIN PLASTIC PENTRU MOP BONUS 120CM B207 - 2BUC

Număr anunț
DA28747442
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.910 RON
Valoare atribuită
1.910 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.910 RON

din 1.910 RON estimat