Atribuită
Cumpărare directă
BAUMIT. FEINPUTZ AUSSEN 40KG EXTERIOR - 7BUC (30.25 RON/BUC), CERESIT CM11 PLUS 25KG - 7BUC (31.93 RON/BUC), CERESIT CM17 25KG - 7BUC (64.71 RON/BUC), PROFIL COLT PVC CU PLASA 2.5 ML - 19BUC (5.63 RON/BUC), PLASA FIBRA DE STICLA 160GR/MP 50MP/SUL ORANGE - 100MP (3.19 RON/MP), CT17 10L GRUND DE PROFUNZIME CERESIT - 1BUC (47.06 RON/BUC), DRISCA CU BURETE DENS 270*130MM C0522 CORONA - 1BUC (8.40 RON/BUC), GLETUITOR 280*130 216938 STREND PRO - 1BUC (21.85 RON/BUC), GLETIERA PROFI OTEL 580*130MM C0559 CORONA - 1BUC (28.57 RON/BUC), BANDA MASCARE 45M*50MM NOPI - 2BUC (10.09 RON/BUC),
- Număr anunț
- DA28707928
- Autoritate contractantă
- Comuna Mugeni (CUI 4368065)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.