Atribuită
Cumpărare directă
5 buc. Sapun lichid premium 5L AQA Choice; 2 buc. Gel dezinfectant Purell, NXT 1000 ml; 2 buc. Detergent Dezinfectant Incidin Pro pentru unitati sanitare, Ecolab, 6l; 3 buc. Alchosept 5 L Dezinfectant de maini si tegumente pe baza de alcool 85%; 3 buc. Gel dezinfectant pentru maini Klintensiv, 5 L; 6 buc. Detergent dezinfectant pardoseli, Fabi, 5L
- Număr anunț
- DA28849955
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr 2 (CUI 4426867)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 44410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.069 RON
- Valoare atribuită
- 2.069 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.