Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica profesionala, cost-eficienta, fabricata din celuloza pura, gofrata, portionata si de culoare alba. Sistem: T2 Material: hartie Dimensiuni: Diametru: 19 cm, Inaltime: 9.7 cm Numar straturi: 2 Numar portii: 1214 portii / rola Numar pachete in bax: 12 Lungime rola: 170 m
- Număr anunț
- DA28831430
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 33770000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.472 RON
- Valoare atribuită
- 1.472 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.