Atribuită Cumpărare directă

Liceul Teoretic "Anastasie Basota" doreste sa achizitioneze copiator Profesional Color Ricoh Aficio MP C3002 pentru liceu.

Număr anunț
DA28845101
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA (CUI 21591325)
Furnizor / câștigător
S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.260 RON
Valoare atribuită
11.260 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.260 RON

din 11.260 RON estimat