Atribuită Cumpărare directă

Oferim cursuri de insusire a notiunilor fundamentale de igiena, pentru personalul care lucreaza in domeniul alimentar, in unitatile care ofera servicii de curatenie,dezinsectie,deratizare,personalul care se ocupa de curatenia unitatilor scolare, unitatile de cazare, personalul care lucreaza in saloanele de infrumusetare.Lectorii societatii noastre sunt acreditati,iar cursul se finalizeaza cu eliberarea unei diplome valabile 3 ani,conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA28726141
Autoritate contractantă
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTA (CUI 4322394)
Furnizor / câștigător
CSD FARMA SRL (CUI 31147126)
Cod CPV
80570000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat