Atribuită
Cumpărare directă
atofiletante 3.5x35-2000buc,butuc yala 80-5buc,cancioc-2buc,capsator tapiterie-1buc,coltar fara plasa3m-20buc,coltar pvc cu plasa3m-20buc,CT127-5buc,cutter-2buc,panza flex 230-5buc,panza flex 125-5buc,panza flex diamantata 125-5buc,mistrie-2buc,silicon acrilic 10buc,silicon sanitar transparent-10buc,smirghelP120-20m.spaclu 100mm-3buc,spaclu 150mm-3buc,spaclu 80mm-3buc,trafalet 250m-5buc,trafalet mic -5buc var SAVANA ext 15L-5buc
- Număr anunț
- DA28764553
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- IBERIA COM SRL (CUI 15335560)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.