Atribuită
Cumpărare directă
1 DRUM UNIT BIZHUB 20 DR-3100 - 3 buc 2 CARTUS BH 20/20P - 4 buc 3 TONER KONMIN BH 223/283/363/423 - 1 buc 4 MOUSE A4TECH WIRELESS - 2 buc 5 UPPER FUSER ROLLER KONMIN BH20/20P - 1 buc 6 MOUSE LOGITECH WIRELESS - 1 buc 7 MONITOR 19" BLACK - 1 buc 8 TASTATURA A4TECH USB - 1 buc 9 CARTUS CANON PG540 BK - 2 buc 10 CARTUS HP LJ CB435/CB436/CE285 - 2 buc
- Număr anunț
- DA28706358
- Autoritate contractantă
- Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
- Furnizor / câștigător
- COPIER SERVICE BUSINESS SOLUTIONS SRL (CUI 28537056)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.071 RON
- Valoare atribuită
- 2.071 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.