Atribuită Cumpărare directă

Furnizare hipoclorit de sodiu pentru Serviciul public de apa si calanlizare Dragos Voda -500 de kg

Număr anunț
DA28726270
Autoritate contractantă
Serviciul public de Alimentare cu apa si Canalizare (CUI 42036271)
Furnizor / câștigător
HIDRO INSTAL WATER SRL (CUI 27202427)
Cod CPV
24312220-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat