Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE COT PP 50/45 - 8 BUC X 1.68 LEI/BUC RAMIFICATIE PP 50/50/45 - 2 BUC X 3.78 LEI/BUC TEAVA PP CU MUFA 50/0.5 M - 4 BUC X 4.20 LEI/BUC COT PP 50/67.5 - 4 BUC X 1.68 LEI/BUC COT PP 50/87.5 - 2 BUC X 2.52 LEI/BUC MUFA PP 50 - 2 BUC X 4.20 LEI/BUC REDUCTIE PP 75/50 - 2 BUC X 4.20 LEI/BUC SIFON PISOAR A50-250 - 2 BUC X 13.45 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA28894615
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93 RON
- Valoare atribuită
- 93 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.