Atribuită
Cumpărare directă
Butuc universal ( cilindru ) din alamă, pentru uși lemn sau metalice, centrat, lungime 90 mm. ( 45+45 ), prevăzut cu minim 3 chei și șurub de montaj, tip Feroneria/Urbis/Verofer sau echivalent = 50 Buc. , cu specificațiile tehnice din prezentul anunț publicitar.
- Număr anunț
- DA28762492
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765 RON
- Valoare atribuită
- 1.765 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.