Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii - asigurare facultativa de accidente pentru pasageri si bagaje, asiguarare necesara pentru microbuzul scolar Opel Cibro apartinand parcului auto al Primarei si Consiliului Local, cu nr. de inmatriculare NT09CMZ si nr. identificare W0LVV34VEEB056505, avand un numar de 17 locuri. Caracteristici conform referat de necesitate: asigurare facultativa de accidente a pasagerilor NT09CMZ; Nr. identificare W0LVV34VEEB056505, valabilitate un an din data de 03.09.2021 pana in data de 02.09.2022
- Număr anunț
- DA28668846
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- AMY FVD LIO SRL (CUI 35438888)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159 RON
- Valoare atribuită
- 159 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.