Atribuită
Cumpărare directă
pachet medicamente (dexametazone 5 ct, paracetamol 27 ct, metoclopramid 7ct, calciu gluconic 45 fiole, adrenalina 1 cutie, glucoza 33% 27 fiole, ser fiziologic 250 ml 9 pungi, oximed spray 9 tuburi, tetraciclina 5mg unguent 9 tb, aspirina 500 mg 7 cutii, smecta 9 cutii, fenilbutazona 40g 9 tuburi, no-spa 40mg 15 cutii, faringosept 27 cutii, bromhexin 8mg 9 cutii , pansamente sterile 90 buc, leucoplast 5x3 18 bucati, fasa 10/10 45 buc, alcool sanitar 500ml 18 bucati, seringi 2ml 45 buc, seringi 5 ml 45 buc, vata 200g 18 buc, apa oxigenata 10 buc, alcool iodat 1% 10 buc, manusi chirurgicale M 10 cutii, masti chirurgicale 10 cutii, flacoane de solutie pentru dezinfectat 9 fl, dezinfectant maini 10, flacoane cloramina 2)
- Număr anunț
- DA28826916
- Autoritate contractantă
- Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
- Furnizor / câștigător
- MUSETELUL FARM SRL (CUI 7195252)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.429 RON
- Valoare atribuită
- 3.429 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.