Atribuită Cumpărare directă

ROBINET SFERA NR1 1/2 - 10*21.08, SFOARA RAFIE - 1*6.74, ROABA CONSTRUCTII SUDATA - 1*289.34, CORDELINA D8 - 300*1.64, CUIE CONSTRUCTII - 11.50*6.28, LACATE K60 - 5*26.61.

Număr anunț
DA28821739
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI 5885035)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.204 RON
Valoare atribuită
1.204 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.204 RON

din 1.204 RON estimat