Atribuită
Cumpărare directă
VAR STATUS 100% ACRYLIC EXT 10L M GAL 1 225.2101 PIGMENT THRAKON C08 M ML 100 0.1849 TEU PPR 322032 M BUC 3 1.5966 TEU PPR 32 M BUC 1 1.5966 REDUCTIE PPR 32X20 M BUC 1 1.0924 SAPA BAUMIT SOLIDO E160 30KG M BUC 1 11.3445 CLEMA PPR 20 M BUC 6 0.2101 COLIER GAR. CAUCIUC CU PREZON 1/2 M BUC 6 2.1008 BURGHIU BETON 14X260 SDS GRONE M BUC 1 24.3697 ROBINET TRECERE 1/2 FF GIACOMINI SQUARE M BUC 1 22.6891 TEAVA PPR INSERTIE AL 20 M ML 12 4.1176 ROBINET TUR /RETUR GIACOMINI M BUC 4 14.2857 CONSOLE AL M BUC 4 5.042 VOPSEA IDEEA 0.75L M BUC 4 17.6471 PENSULA CALORIFER 2 M BUC 1 3.3613 MP75 30KG M SAC 4 19.3277 TEAVA PPR INSERTIE AL 32 M ML 8 10.9244 MANUSI BLADE M BUC 4 4.2017 CANEPA M BUC 1 2.521 GLET CT 126 20KG M SAC 1 24.7899 AERISITOR MANUAL 1/2 CU ROZETA M BUC 2 2.9412 ADAPTOR PPR 32X1FI M BUC 2 8.4034 ADAPTOR PPR 20X1/2FE M BUC 5 3.1933 COT PPR 20 90 M BUC 21 0.2941 PIESA GHEBO 11/4 M BUC 2 62.1849 REDUCTIE ZN 11/4-1 M BUC 2 5.042 COT ZN 1 MF M BUC 2 5.042 ADAPTOR PPR 32X1FE M BUC 2 8.8235 COT PPR 32 90 M BUC 2 1.2605 COT PPR 32 45 M BUC 4 1.5126 COLORANT MIXT 25ML M BUC 5 4.6218 OLANDEZ ZN 11/4MF M BUC 2 17.6471 MUFA ZN 11/4 M BUC 2 5.4622 VASELINA HEX 400G M BUC 1 8.8235 DISC 115 KLINGSPOR M BUC 10 2.9412 FIR NYLON ROTUND 2.4 M BUC 1 5.4622 ROBINET 11/2 MF GIACOMINI SQUARE M BUC 2 137.8151 CAPAC 3/8 BZ M BUC 2 1.2605 GIPS CARTON 12.5MM ANTIUMEZEALA 2.6X1.2 M BUC 1 32.7731 STECHER KAISER GERMANY M BUC 5 5.8824 BURGHIU BETON 6X210 SDS Q4 VERTO M BUC 1 7.9832 VAR ECOPLAST 15L +
- Număr anunț
- DA28760081
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.672 RON
- Valoare atribuită
- 1.672 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.