Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de tiparire infomatii de interes public cu urmatoaroarele dimensiuni: - dimensiune finita 270 x 350 mm; - dimensiune desfasurata 350 x 540 mm - nr pagini 12 - material: hartie editie 45g/mp - tipar policromie fata/verso - finisare: colatare + ambalare - tiraj 10.0000 buc/model/comanda Servicii de tiparire informatii publice, format A4, 12 pagini, color, 90g, dcl.
- Număr anunț
- DA28843308
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- PREMIUM CONCEPT PROIECT SRL (CUI 34149091)
- Cod CPV
- 79810000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.