Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICAT STINGATOR TIP P6 - SP Bistrita Nasaud

Număr anunț
DA34550309
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.661.672 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.661.672 RON